Bomba VİP ÜYE BÖLÜMÜMÜZ AÇILMIŞTIR ÖZEL PM AT ★₵ⱠɄ฿

babapolat

Vip Üye
hayırlı olsun bekliyorduk bunu ancak aylık 25 tl gibi seçenek olsa bir üye olup neler paylaşıldığını görürdük usta tabiki karar siz yöneticilerin kararlarına saygılıyız formunda giderleri masrafları ödeme plânları vardır ama bir değerlendirin bence

uygar2015

Normal Üye
Ekli dosyayı görüntüle 167

MERHABA ARKADAŞLAR SİZ DEĞERLİ ÜYELERİMİZİN FAYDALANMASI İÇİN
BİRBİRİNDEN ZENGİN İÇERİKLİ HESAPLARIN BULUNDUĞU VİP BÖLÜMÜMÜZÜ SİZLERİN İSTEĞİ DOĞRULTUSUNDA AÇIYORUZ 1 VE 3 AYLIK OLMAK ÜZERE VİP ÜYELİĞİ AÇIYORUZ SATIN ALMA LİNKİ SON TEKLİF ÜZERİNDEN YAPILACAKTIR
SATIN ALDIKTAN SONRA BİZLERE MESAJ ATIN ÜYELİĞİNİZİ AKTİF EDELİM

1 AYLIK 35TL DİR 3 AYLIK 70 TL 3 AYLIK ALMAK İSTEYEN ÜYELERİMİZ 2 ADET ÜRÜN SATIN ALABİLİRLER SON TEKLİF ÜZERİNDEN ALINAN ÜYELİK KOMİSYONU ALICIYA AİTTİR
NOT:VİP BÖLÜMÜNDE PAYLAŞILAN HESAPLARIN FARKLI SİTELERDE PAYLAŞILMASI DAĞITILMASI HALİNDE ÜYELİĞİNİZ İPTAL EDİLECEKTİR
SATIN ALMA LİNKİ
[Gizli içerik]
Arkadaşlar vip abonelik konusunda emin olun ki pişman olmayacaksınız . Çok memnunum.

birole

Vip Üye
Ustalar ben Almanya dan katiliyorum.VIP üyelik yapmak istiyorum.Ancak ödeme seceneklerini Almanya dan uygulama imkanim yok.Almanya da yasayan üye arkadaslarin ödeme yapabilmesi icin vip üyelik ödeme sistemine PAYPAL gibi bir sistem uygulasaniz.Daha iyi olabilir diye düsünüyorum.Ödeme sisteminizde TL gecerli.Euro ile ödemeyi nasil yapabiliriz
Yardimci olursaniz simdiden tesekkürler.

#Kurmaycı

Kurucu
Ustalar ben Almanya dan katiliyorum.VIP üyelik yapmak istiyorum.Ancak ödeme seceneklerini Almanya dan uygulama imkanim yok.Almanya da yasayan üye arkadaslarin ödeme yapabilmesi icin vip üyelik ödeme sistemine PAYPAL gibi bir sistem uygulasaniz.Daha iyi olabilir diye düsünüyorum.Ödeme sisteminizde TL gecerli.Euro ile ödemeyi nasil yapabiliriz
Yardimci olursaniz simdiden tesekkürler.
Son teklif üzerinden yurt dışı satış olması lazım bi orayla görüşürseniz sevinirim ilgi alakanız için teşekkürler

birole

Vip Üye
Ustam sonteklif.com üzerinden 76 Tl ödemeyi yaptim vip üyeligimi aktif ederseniz sevinirim.

Saygilarimla,

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst Alt