Bomba VİP OL KRAL OL DÜNYA HESAPLARI IPTV ★UZMANI฿

babapolat

Vip Üye
30 yıldır forumlardayım bu forum kurulduğu günden itibaren vip olarak devam ediyorum o kadar çok vevdegisik hesaplar paylaşılıyor peynir ekmek gibi iptv panellerin haddi hesabı yok hergun uc-bes tane paylaşılıyor verdiğim paranın onlarca kat fazla faydalanıyorum ben merakıyım birçok forumdaaydim ama bu forum açıldıktan ssonra başka forumlara ihtiyaç kalmadi kurucu ve tüm görevli çalışan emek veren arkadaşlara teşekkürler

Gery

Normal Üye
Vip üyelik için kiminle iletişim kuracağız

Gery

Normal Üye
güzel yorumlarınız için teşekkür ederim dediğiniz gibi hiç bir forumda bizim attıgımız hesaplar kadar hesap atmazlar bizde a dan zye tüm aklınıza gelecek hesaplar vip bölümümüzde bulunmaktadır üstelik fiyata zamda yapmadık hala 70 tl sizin yerinizde olsam kaçırmam bu fırsatı herkese iyi forumlar
1aylik vip üyelik alacaktım

Moderatörün son düzenlenenleri:

ankaram

Normal Üye

[TABLE]
[TR]
[TD]

★·.·´¯`·.·★ ʙᴀᴋᴀʟɪᴍ ɴᴇ ᴠᴀʀ ᴍɪŞ ★·.·´¯`·.·★
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
;)(y)

[TABLE]
[TR]
[TD]

:) BUNLAR İLK SAYFALAR DÜŞÜN :)
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
Ekli dosyayı görüntüle 1700

BYVİIP

BYVİP

BYVİP

BYVİP

[TABLE]
[TR]
[TD]

PAKET1: 1AYLIK Vip Uyelik 70 tl

PAKET2: 2 Aylık Vip Üyelik 120 tl

PAKET3: 3 Aaylık VİP ÜYELİK SADECE 150TL

BÜTÜN DÜNYA HESABLARI iptvuzmani.com

Ekli dosyayı görüntüle 1701
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

nasıl alacaz

ankaram

Normal Üye
güzel yorumlarınız için teşekkür ederim dediğiniz gibi hiç bir forumda bizim attıgımız hesaplar kadar hesap atmazlar bizde a dan zye tüm aklınıza gelecek hesaplar vip bölümümüzde bulunmaktadır üstelik fiyata zamda yapmadık hala 70 tl sizin yerinizde olsam kaçırmam bu fırsatı herkese iyi forumlar
sa

Moderatörün son düzenlenenleri:

#Kurmaycı

Kurucu
Vip uyelik ve bilgi icin benim ile iletisime geciniz

babapolat

Vip Üye
en az otuz yildir forumlardyim bilgisayarciyim iptvuzmanı.com dan once bircok site forum gordum yuzlerce foruma uye kaydim vardir ancak bu forum kadar aktif forum denk gelmedi aliskanlik yapti gunde on defa girip bakiyorum cunku devamli yeni bilgiler paylasiliyor ayrica bir yildir vip uyeyim bugun yine uc ay yeniledim iyikide vip olmuşumcok foruma vip uye oldum ama burdaki gibi peynir ekmek gibi hesap paylasimi gormedim tum kuruculara admin mod moderatör kim varsa emegi gecen hepinize tesekkur ederederim iyikide bu formu kurmusunuz bu bir hizmettir

#Kurmaycı

Kurucu
en az otuz yildir forumlardyim bilgisayarciyim iptvuzmanı.com dan once bircok site forum gordum yuzlerce foruma uye kaydim vardir ancak bu forum kadar aktif forum denk gelmedi aliskanlik yapti gunde on defa girip bakiyorum cunku devamli yeni bilgiler paylasiliyor ayrica bir yildir vip uyeyim bugun yine uc ay yeniledim iyikide vip olmuşumcok foruma vip uye oldum ama burdaki gibi peynir ekmek gibi hesap paylasimi gormedim tum kuruculara admin mod moderatör kim varsa emegi gecen hepinize tesekkur ederederim iyikide bu formu kurmusunuz bu bir hizmettir
iptvuzmanı olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya calisiyoruz guzel yorumlariniz tesekkur ederiz vip olun ayricaliklarla tanisin

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 2)

Üst Alt