Önemli SLTV İPTV SATIŞIMIZ BAŞLAMIŞTIR UYGUN FİYATA KALİTELİ YAYIN

#Kurmaycı

Kurucu
Kaliteli ve Güvenilir IPTV Hizmetleri
Test Yayını Almak İçin: +31 6 84945441 WhatsApp Hattına Yazmanız Yeterlidir.
Sizde dop dolu full içerikli paketleri indirimli fiyatlar ile satın alın, hemen izlemeye başlayın!
3 MÜŞTERİ GETİRENE (12 AYLIK ALMASI ŞARTIYLA) 6 AYLIK FULL PAKET HEDİYE EDİLECEKTİR
50 TL 60 TL KAR EDECEGIM DEYIP PIYASADAKI DOLANDIRICILARA PARANIZI KAPTIRMAYIN KALITELI VE GUVENLI IPTV YAYINI SATIN ALMAK ISTIYORSANIZ BIZIMLE WHATSAP NUMARAMIZDAN ILETISIME GECINIZ
+31 6 84945441

• 10000+ HD CANLI KANAL 50000 'DEN FAZLA GÜNCEL VOD
  • iPTV Hizmetlerimiz için 8 Mbit internet yetmektedir. ( Kotayi Asan Müsterilerimiz Donma Sorunu Yasayabilirler. ).
  • Türkiye iptv paketlerimizi kullanan müsterilerimizin AKN kotalarinin yüksek olmasi gerekmektedir. Yayinlarimizi sorunsuz izlemek için internet altyapinizin sorunsuz çalisiyor olmasi gerekmektedir..

748fa15b-b75b-423f-ad78-c9c7b0efc9d3.jpg

Ekran Alıntısı2.PNG

YURT DIŞI FİYATLARIMIZ
Ekran Alıntısı.PNG

IPTV Nedir..
Internet üzerinden tv yayini izlemenin yayginlasmasiyla da IPTV izlemek istiyorum diyenlerin sayisinda hizli bir artis yasanmistir.

Nasil İzlerim
Smart TV, Android TV, Apple (iOS) cihazlar, Android cihazlar, Mag Box, Dreambox, Kodi, Next, Korax, Redline, Hiremco vs. IPTV Destekli tüm cihazlardan izleyebilirsiniz..

Nasıl Alırım!
IPTV sipariş işlemleriniz ve IPTV ödeme yöntemleri IPTV Server HD ile daha avantajlı! IPTV paketleri seçimi yaptıktan sonra satın alarak izlemeye başlayın!

Smart TV de IPTV izleme.
Samsung, LG, Sony ve buna benzer tv lerde smart iptv uygulaması app bölümünde bulunur. Sadece indirme yapılır. (TR de yapılan TV lerde bu özellik yoktur!.

Sltviptv satis
Sltv iptv
Sltv indirim
Sltv abonelik
Sltv 12 aylik satis
ip.sltv.be
ip.sltv.be

Son düzenleme:

arsenn53

Normal Üye
dün gece fener- gençler maçını test ettim, başka iptv sunucuda, maalesef 20 defa donma yaşadım.Sizde de bu donmalar yaşanırmı? sürekli buffering yüklemesi yaptı...hızım 100mps fiber.,iptv smarter pro uygulamasında hız testi 58 mps hız veriyor

SenSaTioN

Admin_Co
dün gece fener- gençler maçını test ettim, başka iptv sunucuda, maalesef 20 defa donma yaşadım.Sizde de bu donmalar yaşanırmı? sürekli buffering yüklemesi yaptı...hızım 100mps fiber.,iptv smarter pro uygulamasında hız testi 58 mps hız veriyor
gayet stabil panelimiz sorunsuz yayın kalitesi ile hizmetinize sunulmaktadır iyi forumlar

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst Alt