Iptv cihaz

Ü

Üye silindi 3

o zaman tam aradığın cihaz taksit imkanı var android 4k ip içinde kendi iptv ve 2 tane program var sen sadece yükleyip bakacaksin buranda vip alırsın güzel paneller uzun süreli kullanirsin

Ü

Üye silindi 3

burda paylaşılan apk programlarını kurabilirsin mesala usb bellek kartiyla

Halil.2727

Normal Üye
Senin tanigin varmi 500 bulabilitmiyiz.kodi flan var onlarda iyi video iceliyorumm

Ü

Üye silindi 3

kodi turkvod ne ararsan var cihazı aldıktan sonra yazıyorsun onlar yüklü halde gönderiyor malesef yok ben oradan almistim

Halil.2727

Normal Üye
Senin tanigin varmi 500 bulabilitmiyiz.kodi flan var onlarda iyi ama benim tv 4k degil.

Ü

Üye silindi 3

tv 4k olması önemli değil bu cihaz trt4k kanalı açıyor tanıdığım yok çok bi fiyat farkı yok zaten havale ile 619 yazıyor fiyat

Halil.2727

Normal Üye
kardes crome den arama oluyormu mesela film oynatiyormu internetten bide hollanda da enistem var ucuzsa ordan getirdimm

Ü

Üye silindi 3

chrome arama var google play var indireceksin chrome normal pc baktığım film sitelerinde filmleri açıyor yurt dışı satış var mi onu bilmiyorum

Halil.2727

Normal Üye
Tsj edrim vasini agrittim. Burda vip bolumu daha acilmamis burdakilerde patliyor verim alamiyorsun

Ü

Üye silindi 3

kısa zaman içinde açılacak yardımcı olmuş isem yeter bana

supermario

Normal Üye
Yazilanlari okudum bende next2000 internet makina vardi saniyordumki super cihaz gecen hafta android box aldim 1 haftadir tv nin basindan ayrilmiyorum cihazi mini pc kullaniyirum formudan yukledigim apk sayesinde iptv ye bile ihtiyac duymayacaksin a.kadir sayesinde cihazi 225₺ sattim next 2000 i hicde pisman degilim iyiki android box almisim. Hem maclari izliyom hemde anten kurup izliyecegimiz kanallari izliyom super bisey yani alacaksan android bisey al en az 2gb ram 16gb hafiza olsun bunlara dikkat et

dadas

Normal Üye
Dostum mecool k3pro bütün aradıklarını bulursun

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst Alt